Odsúdené II (15)

seriál
Seriál ČR/SR (2010). Magorka je úplne vyvedená z miery z návštevy Mychajla. Ponuka na svadbu je ako chrobák v hlave, ktorého sa nevie zbaviť. A žiadna zo žien jej nedokáže poradiť tak, ako by potrebovala. Malecová stále hľadá cestu k Eve. Skúša sa s ňou spriateliť najmä prostredníctvom rozhovorov o Evinom synovi. Eva je zúfalá, Filip jej chýba, zároveň má výčitky svedomia. Kápo sa snaží zistiť viac o minulosti Tomekovej a Batmana, ten sa s ním ale odmieta baviť. Brázdilová prichádza za Brendou a provokuje ju. Vysmieva sa jej kvôli Grófke. Popy zisťuje, že Bárbi sa nechala zmanipulovať od brata a podpísala mu doklad o tom, že sa vzdáva dedičstva. Magorka sa na Evu hnevá čoraz viac. Kápo začína mať Conana naozaj plné zuby.
Réžia A. Vlk
Hrajú Z. Mauréry, H. Gregorová, G. Dzúríková, E. Podzámska, A. Javorková, Z. Porubjaková, H. Vagnerová, J. Hansman, J. Oľhová, Z. Konečná, A. Štréblová, P. Kříž, J. Mottl, H. Kecerová, B. Deák, P. Kočiš, Š. Kožka, A. Karnasová, P. Višňovský, M. Mňahončák, S. Valentová, I. Romančík, M. Ťapák, A. Čudrnák, D. Edwards, A. Karnasová, D. Cinkota, P. Trník, I. Rapaičová, D. Kavaschová, M. Horňák, G. Hološka, J. Libezňuk, F. Kovár, D. Bajnoková
Rok výroby 2010
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.