Dr. House (17)

seriál
Nečakaná pravda. Seriál USA (2005). Počas prezidentskej kampane skolabuje významný senátor Wright a dopravia ho na kliniku k dr. Houseovi. Mozgové vyšetrenia nepreukážu žiadny tumor, nájdená lézia však môže naznačovať, že pacient trpí AIDS. Wright tvrdí, že AIDS nemá, pretože sa rizikovo nespráva. Žiada vykonať všetky imunitné testy a test na rakovinu. Wrigtovi vychádza pozitívne test na AIDS. House sa snaží zohnať zoznam všetkých osôb, ktoré mohli mať s Wrightom sexuálny vzťah. Wright opäť odmieta akúkoľvek možnosť, že by mal AIDS... Mladá žena, ktorá žiada o lekársku pomoc, je presvedčená, že trpí neznámou chorobu, pretože sa každé ráno cíti veľmi unavená. House tvrdí, že musela potratiť dieťa. Ona to však striktne odmieta. House nariadi, aby pacientke vyšetrili mozog. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia P. O’Fallon
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2005
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.