Súdna sieň

Správy
Posadnutá diablom. SR (2017). Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú, ale to určite neplatilo v prípade Dáši a Martina. Ich manželstvo sa síce rozpadlo už pred dvoma rokmi, no diametrálne odlišné názory na svet sa teraz preniesli do pohľadov na výchovu ich jediného dieťaťa. Martin žiada, aby súd zbavil jeho bývalú manželku Dášu výkonu rodičovských práv a zveril maloletú Denisu výlučne do jeho starostlivosti. Dáša sa údajne zaplietla s nebezpečnou sektou, čo ohrozuje duševné zdravie ich dieťaťa. Dnešné pojednávanie bude mimoriadne dramatické a svoju rolu si v ňom zahrá aj sám diabol. Aspoň tak to tvrdí jedna zo sporiacich sa strán. Účinkujú: Jaroslav Penc a ďalší.
Réžia Braňo Mišík
Rok výroby 2017
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.