Odsúdené II (17)

seriál
Seriál ČR/SR (2010). Nevada by chcela Eve pomôcť, tá ju ale stále odmieta. Conan si nevie poradiť sám so sebou. Pokúsi sa poradiť s Batmanom, ale neporozumejú si. Psychiatričke sa konečne podarí zlomiť vzdor vo Filipovi. Magorka sa s Evou radí o svojej svadbe. Grófka dostala ďalšiu vychádzku. Podarí sa jej utiecť pedagógovi, ktorý ju stráži. Rozhodne sa, že sa pomstí Lukyho tehotnej Pipke. Všetko ale dopadne inak, než si predstavovala. Odsúdené sa ako obvykle vysmievajú Hurvínkovi. Do konfliktu sa s ním dostane aj Eva. Keď ju má Hurvínek "na koberci" v kontrolnej miestnosti, prichádza Conan. Snaží sa ovládnuť, ale na Evu má stále zlosť. Do všetkého sa zamieša Malecová a hádku vyhrotí na maximum.
Réžia A. Vlk
Hrajú Z. Mauréry, H. Gregorová, G. Dzúríková, E. Podzámska, A. Javorková, Z. Porubjaková, H. Vagnerová, J. Hansman, J. Oľhová, Z. Konečná, A. Štréblová, P. Kříž, J. Mottl, H. Kecerová, B. Deák, P. Kočiš, Š. Kožka, A. Karnasová, P. Višňovský, M. Mňahončák, S. Valentová, I. Romančík, M. Ťapák, A. Čudrnák, D. Edwards, A. Karnasová, D. Cinkota, P. Trník, I. Rapaičová, D. Kavaschová, M. Horňák, G. Hološka, J. Libezňuk, F. Kovár, D. Bajnoková
Rok výroby 2010
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Duch

Romantický film USA (1990).
film Doma 20:30

Hranice

film JOJ Plus 22:30

Gulag

film Nova Cinema 21:25

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Vlk z Wall Street

film ČT 2 1.11. o 21:50
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.