Agenti S.H.I.E.L.D. II (16)

seriál
Skye se po hrozivých zážitcích poslední noci probouzí na bezpečném místě pro transformované lidi. Právě sem ji přenesl Gordon. Jedním z prvních lidí, kterého Skye poznává, je Lincoln. Ten jí začne pomáhat s aklimatizací. Velitelkou tohoto místa je Jiaying. Skye v tomto úžasném světě bezpečném pro transformované lidi zažije šok, když zjistí, že se zde ukrývá i Raina, žena pokrytá ostny. Právě o ni se stará sám Gordon. Mezitím uvěznění Fitz a Simmonsová vymyslí plán, jak přelstít "skutečný" S.H.I.E.L.D. a jeho velitele Gonzalese. Fitzovi se podaří dostat na svobodu a vydat se za Coulsonem.
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.