Vražedná čísla IV (12)

seriál
Na internetových policejních stránkách se objeví anonymní udání od ženy, která tvrdí, že byla znásilněna policistou. Přes registraci se podaří zjistit, že jde o Renu Viningovou. FBI prochází seznamy odpadlíků z policejní akademie, pokouší se upřesnit oblast pátrání a časový sled. Brzy se na krizovou linku ozve další napadená, Josie Biggsová, a testy prokážou u obou obětí kapavku. Amita s Charliem plánují společné přednášky a víkend s otcem Charlieho, neboť u Amity v bytě bude probíhat deratizace. Nakonec se k Charliemu stěhuje na víkend i Larry. Amita dostává od Larryho nabídku zapojit se do významného projektu. Čtvrtá řada amerického kriminálního seriálu (2007).
Hrajú R. Morrow, D. Krumholtz, J. Hirsch, D. Bruno, N. Rawatová
Rok výroby 2007
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.