Súdna sieň

Správy
Šľapka. SR (2012). Človek by mal vstúpiť do manželstva až po tom, keď zistí o partnerovi čo najviac informácií a je si na sto percent istý, že chce s tým človekom stráviť celý život. Zamilovaný človek je väčšinou slepý a hluchý. Anton je toho jasným príkladom. Nevedel o svojej nastávajúcej skoro nič. Navyše neskôr zistil, že všetko, čo mu manželka nahovorila, vôbec nebola pravda. Podľa Antonových zistení sa Tamara živí vlastným telom. A to je teda poriadny dôvod k tomu, aby požiadal o rozvod. Účinkujú: J. Buršáková, P. Palevičová, R. Kuric, R. Gach, D. Domíková, V. Vlková, S. Šterdasová, P. Murcina a ďalší.
Réžia B. Mišík
Rok výroby 2012
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.