Divoké kone II (12)

seriál
Seriál (2015). Albert vyčíta Simone, že sa zachovala voči Imrovi neférovo. Dubáň ju pozve na výlet, aby na chvíľu zabudla na problémy. Inšpektori si na Imra poriadne posvietia. Imrovi hrozí, že príde o licenciu. Lenka je presvedčená, že Erika sa s ňou chce priateliť. Dubáň nechce, aby zanevrela na svoje ambiciózne sny a plány. Lenka objaví na pozemku ďalšieho nepozvaného hosťa. Džonovia si ho vezmú do parády. Albert vyčíta Simone, že sa zachovala voči Imrovi neférovo. Simona má pocit, že sú všetci proti nej. Útechu nájde opäť u Dubáňa. Ten ju pozve na výlet, aby na chvíľu zo všetkého vypadla a zabudla na problémy. Simona sa tomu bráni, no celá rodina ju posiela na zaslúžený relax. Inšpektori si na Imra poriadne posvietili. Imrovi hrozí, že príde o licenciu. Imro to pred rodinou tají. Albert sa snaží s Imrom pozhovárať, ale on už stratil záujem. Albert pochopí, že si to u Imra poriadne pokašľal. Lenka je presvedčená, že Erika sa s ňou chce priateliť. Malému je Erikino správanie podozrivé. Hana poradí Adamovi, že by si mal nájsť trochu čas na svoju sestru. Dubáň vezme Simonu na výlet do Šamorína. Tá je z konského areálu totálne unesená. Dubáň nechce, aby zanevrela na svoje ambiciózne sny a plány. Miško s Biankou sú presvedčení, že Mery je v tom! Lenka objaví na pozemku ďalšieho nepozvaného hosťa. Džonovia si ho vezmú do parády. Statok Holzmannka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. Jeho postupne odhaľovanie prichádza až po rokoch, a to vďaka láske dvoch mladých ľudí, Adama a Hany. Aj v druhej sérii odhaľujeme tajomstvá, ale z inej strany, než boli predostreté doteraz. Je možné, že všetko je inak, ako si myslíme. Pribudnú nové postavy, ktoré ovplyvnia životy starých postáv. Kreatívna producentka: D. Haláková. Výkonný producent: P. Polner.
Réžia B. Mišík
Hrajú L. Haverl, A. Javorková, I. Romančík, M. Igonda, J. Dobrík, M. Šagátová, A. Ďuránová, R. Halák, P. Višňovský, L. Garajová-Schrameková, J. Kemka, Ch. M. Pauliny, I. Vojtek, M. Šalacha, J. Ďuriš, T. Mischura, D. Zeleníková, J. Rašla, N. Germániová, Cs. Kassai, E. Borsová, I. Kubáčková, J. Švoňavský
Rok výroby 2015

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.