Divoké kone II (13)

seriál
Seriál (2015). Holzmannku navštívi filmový produkčný – hľadá miesto na nakrúcanie filmu. Simona a Dubáň sa rozhodnú stráviť noc v Šamoríne. Imro začína na všetko rezignovať. Dcéry sa o neho strachujú. Džonovia si už robia nádeje, že dostanú vo filme úlohy. Mery chce so Šušom zakladať rodinu, no najprv treba vyriešiť situáciu s Adelou. Filip chce ísť s Adamom lietať, no Adam ho odmietne. Kardoš sa vracia na statok s vydieračskou ponukou. Holzmannku navštívi filmový produkčný – hľadá miesto na nakrúcanie filmu. Hana ho musí presviedčať, aby im po zákroku Džonov dal ešte šancu. Urobí všetko pre to, aby pritiahla na statok filmárov. Simona a Dubáň sa rozhodnú stráviť noc v Šamoríne. Simona si od neho drží odstup, aj keď sa výborne zabáva. Imro začína na všetko rezignovať. Dcéry začínajú mať o neho starosť. Džonovia si už robia nádeje, že dostanú vo filme úlohy. A najlepšou cestou je opiť produkčného. Mery chce so Šušom zakladať rodinu, no najprv treba vyriešiť situáciu s Adelou. Šušo navštívi Adelu. Tá ho prekvapí tým, že jemu a Mery fandí. Filip chce ísť s Adamom lietať, no Adam ho odmietne. Kardoš sa vracia na statok s vydieračskou ponukou. Tereza sa však tak ľahko zastrašiť nedá. Je ochotná použiť všetky zbrane, ktoré má k dispozícii. Statok Holzmannka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. Jeho postupne odhaľovanie prichádza až po rokoch, a to vďaka láske dvoch mladých ľudí, Adama a Hany. Aj v druhej sérii odhaľujeme tajomstvá, ale z inej strany, než boli predostreté doteraz. Je možné, že všetko je inak, ako si myslíme. Pribudnú nové postavy, ktoré ovplyvnia životy starých postáv. Kreatívna producentka: D. Haláková. Výkonný producent: P. Polner.
Réžia B. Mišík
Hrajú L. Haverl, A. Javorková, I. Romančík, M. Igonda, J. Dobrík, M. Šagátová, A. Ďuránová, R. Halák, P. Višňovský, L. Garajová-Schrameková, J. Kemka, Ch. M. Pauliny, I. Vojtek, M. Šalacha, J. Ďuriš, T. Mischura, D. Zeleníková, J. Rašla, N. Germániová, Cs. Kassai, E. Borsová, I. Kubáčková, J. Švoňavský
Rok výroby 2015

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mrazivá pomsta

Akčný triler Kan./VB/USA (2019).
film Markíza 20:30

Zodiac

film HBO 20:00

Tvoja tvár znie povedome VII

zábava Nova 20:20

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.