Skutočný Rocky Balboa

film
Životopisný film USA (2016). Biografická športová dráma inšpirovaná životom boxera ťažkej váhy Chucka Wepnera, ktorý mal v živote to šťastie a stretol sa v ringu s Muhammadom Alim. Na začiatku sedemdesiatych rokov 20.storočia bol Chuck Wepner boxerom v Bayonne, New Jersey a boxoval v ťažkej váhe. Nebol štýlovým boxerom, ale dve veci svedčili v jeho prospech: vedel prijať úder a mal srdce. Potom, čo sa zúčastnil miestnej súťaže a dostal súpera podobnej úrovne, jeho výkon nebol slávny a počas boja utrpel ťažkú ranu do oka. Vyzeralo to, že Wepner prehrá. Rozhodca mu radil, aby boj v ďalšom kole vzdal pre závažnosť zranenia. Chuck dokázal, že rozhodca sa mýli, keď vstúpil do ringu a v ďalšom kole vyhral knockoutom. Znie to neuveriteľne, ale týmto víťazstvom sa Wepner prebojoval do svetového rebríčka. To znamenalo, že mohol zápasiť a súťažiť na svetovom šampionáte v ťažkej váhe, hoci nikto neveril, že toto by sa niekedy mohlo stať. Chuck Wepner je mužom, ktorý boxoval pätnásť kôl v ringu s Muhammadom Alim.
Réžia P. Falardeau
Hrajú L. Schreiber, N. Watts, E. Moss, J. Gaffigan, P. Hall, M. Spector, R. Perlman, G. X. Lifsher, I. Martin
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.