Interstellar

film
Píše se rok 2061. Zemi sužuje sucho a hladomor, docházejí základní potraviny a planeta čelí prudkým změnám klimatu. Lidské rase hrozí vyhynutí. Tomu by však mohl zabránit záhadný objev v oblasti výzkumu časoprostoru, díky kterému má lidstvo možná šanci na záchranu. Skupina vědců se musí vydat mimo naši sluneční soustavu a pokusit se najít pro lidské pokolení planetu, na které bude moci žít. Posádka lodi Endurance míří do mezigalaktického neznáma, do míst, kam se ještě nikdo před nimi nedostal. Pilota Coopa čeká zásadní rozhodnutí - bude muset volit mezi tím, zda ještě uvidí své děti, nebo se pokusí zachránit budoucnost lidstva.
Réžia Ch. Nolan
Hrajú M. McConaughey, A. Hathawayová, J. Chastainová, M. Caine, E. Burstynová
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty, Spojené kráľovstvo

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.