John Oliver: Co týden dal a vzal VI (28)

zábava
Jedna z nejzábavnějších a nejvíce povzbudivých osobností americké televizní scény posledních let John Oliver přichází na HBO se svou satirickou talk show, která nabízí aktuální pohled na týden v novinách, politice a aktuálních událostech. Každý půlhodinový díl pořadu je pro Johna Olivera unikátní platformou, aby nabídl své osobité stanovisko k nejrůznějším sociálním, politickým či existenciálním otázkám, kterým čelí USA i celý současný svět, a během toho uvedl rozličné zajímavé hosty.
Hrajú J. Oliver
Rok výroby 2019
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.