Paní Fletcherová (3)

seriál
V komedii z produkce HBO, inspirované stejnojmenným bestselerovým románem Toma Perrotty, se představuje Kathryn Hahnová v hlavní roli Evy Fletcherové, rozvedené svobodné matky. Ta se po odchodu svého syna na vysokou školu musí potýkat se zdrcující samotou. Zatímco se zoufale snaží přivyknout novému životu opuštěné ženy sužované syndromem prázdného hnízda, vrhne se střemhlav do spárů internetového porna. Brzy se však vydá na cestu sebepoznání, neboť konečně může dát volný průchod svým potlačovaným sexuálním fantaziím. Evin syn Brendan (Jackson White) mezitím na vysoké čelí řadě vlastních problémů. Na střední škole patřil mezi největší borce. Teď na univerzitě je z něj ale obyčejný prvák, kterého skoro všichni ignorují a považují ho za typického vejtahu a blbečka.
Réžia L. Tommyová
Hrajú K. Hahnová, J. White, C. Wilsonová, O. Teague, J. Richardsová
Rok výroby 2019
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.