Legalizace (9)

seriál
Seriál "Legalizace" se odehrává ve fiktivní budoucnosti, v níž je v Brazílii legalizovaná marihuana. Vypráví příběh Biriby (Luis Navarro), mladého překupníka drog ze Sao Paula, který se rozhodne opustit svět zločinu a využít svých znalostí k legálnímu prodeji tohoto produktu, a to s pomocí nezkušeného partnera a investora Viniho (Daniel Furlan). Biriba se bude muset vypořádat z tíhou a tlakem svého předchozího života, úzce spojeného s přítelem Salimem (Henrique Santana), a čelit nesčetným obchodním překážkám.
Réžia Quico Meirelles, Fernando Meirelles
Hrajú Luis Navarro, Daniel Furlan, Henrique Santana, Teca Pereirová, Bruno Giordano
Rok výroby 2019
Krajina Brazília

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.