Nevesta na úteku

film
Romantická komédia od tvorcov filmu "Pretty Woman". Maggie (Julia Roberts) trikrát utečie svojim ženíchom od oltára a z jej príbehu sa stane novinový hit. Ike Graham (Richard Gere) je totiž novinár, ktorý z vypočutej krčmovej informácie napíše atraktívny článok, ktorým sa chce dostať znovu do priazne redakcie. Maggie však uvedené informácie popiera a za zverejnenie svojho súkromia chce redakciu zažalovať. Ike Graham sa teda pre dôkazy vydáva do mestečka, kde „nevesta na úteku“ žije. Tu sa práve schyľuje k štvrtej svadbe. Ike sa zoznámi so všetkými bývalými ženíchmi, priateľmi, rodinou i samotnou Maggie. Dlhá anotácia: Pôvabná kaderníčka Maggie Carpenterová (Julia Roberts) z malého amerického zapadákova už trikrát ušla svojim ženíchom spred oltára, a tak nečudo, že sa z jej neuveriteľného príbehu razom stala klebeta, po ktorej by rád siahol každý bulvárny novinár. Šance sa preto pochopiteľne chytí aj novinár Ike Graham (Richard Gere), ktorý z krčmovej informácie „z druhej ruky“ napíše atraktívny článok, aby sa opäť dostal do priazne svojich šéfov i čitateľov. Maggie však publikované historky popiera a za zverejnenie svojho súkromia chce redakciu zažalovať. Ike sa preto vyberie získať dôkazy priamo do mestečka, kde Maggie žije... Tu sa práve schyľuje už k štvrtej svadbe! Ike sa postupne zoznámi so všetkými bývalými ženíchmi, priateľmi, rodinou i samotnou Maggie. Tá má však od tejto chvíle ďalší problém v podobe sympaťáka Grahama, ktorý sa do nej postupne začína zamilúvať - a čo je horšie i ona doňho! A tak je aj plánovaná svadba číslo 4 vážne ohrozená...
Réžia G. Marshall
Hrajú J. Robertsová, R. Gere, J. Cusacková, Ch. Meloni, H. Elizondo, R. Wilsonová
Rok výroby 1999
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.