Neváhaj a zavolaj

film
Komédia USA (2012). Prehnane ambiciózna Lauren zostala sama po tom, čo ju opustil priateľ. Slobodomyseľná Katie sa zatiaľ pomaly lúči s bytom svojich snov, pretože márne hľadá spolubývajúcu. Hoci obe dievčatá na prvý pohľad nemajú nič spoločné, zo zištných dôvodov sa k sebe nasťahujú. Keď Lauren zistí, že Katie pracuje ako operátorka erotickej linky, zacíti skvelú príležitosť, ako zarobiť peniaze. Vo chvíli, keď ich partnerstvo začne prinášať prvý zisk, sa ale ocitajú pred nečakanou skúškou. Lauren práve dostala kopačky od priateľa, ktorý šiel pracovať do Talianska, a tak si hľadá nové bývanie. Pomôže jej Jesse, priateľ zo strednej školy, ktorý sa priatelí s prostorekou Katie, tá je však presným opakom Lauren. Obe dievčatá sa už dávnejšie neznášajú, a tak ani jedna z nich nie je nadšená predstavou, že spolu budú bývať. Ich nenávisť sa nakoniec premení na priateľstvo, keď Lauren zistí, že Katie pracuje na erotickej linke. Lauren je zdatná obchodníčka a pomôže Katie rozbehnúť súkromný biznis - vlastnú erotickú linku. Keď ich spoločné podnikanie začne prinášať prvé zisky, osud im nachystá nečakanú skúšku.
Réžia J. Travis
Hrajú A. Graynorová, L. A. Millerová, J. Wolk, N. Vardalosová, M. Rogersová, J. Long
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Wars: Vzestup Skywalkera

Sci-fi film USA (2019). Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové…
film HBO 3 23:45

Země policajtů

film Prima Cool 22:10

Smrtící léčba

film Nova Cinema 21:55

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.