Smrtiaci parazit

film
Sci-fi triler Kan. (2009). Nebezpečný parazit je medzi nami. Výskumná expedícia v Arktíde zistí, že topiaci sa polárny sneh vypustil smrtiaceho prehistorického parazita. Musia ho zlikvidovať, skôr než napadne všetko živé na Zemi. Ale ako ho zničiť? Zdá sa, že jediná možnosť je spáliť zemský povrch. Na odľahlej arktickej polárnej stanici objavia štyria študenti ekológie pravú hrozbu globálneho otepľovania. Samotné otepľovanie nie je až tak nebezpečné ako organizmy, ktoré sa v dôsledku toho dostanú na zemský povrch. Keď výskumníci nájdu v topiacom sa snehu zdochlinu mamuta, netušia, že súčasne natrafili na nezvyčajne odolného a nebezpečného smrtiaceho prehistorického parazita. Musia ho zastaviť, skôr než napadne a zničí ľudstvo na Zemi.
Réžia M. A. Lewis
Hrajú V. Kilmer, M. MacIsaacová, A. Ashmore, S. Songová, W. B. Davis, G. Chalk
Rok výroby 2009
Krajina Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Wars: Vzestup Skywalkera

Sci-fi film USA (2019). Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové…
film HBO 3 23:45

Země policajtů

film Prima Cool 22:10

Smrtící léčba

film Nova Cinema 21:55

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.