C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X (15)

seriál
Krimiseriál USA/Kan. (2010). V sklade dôkazov C.S.I. nájdu mŕtveho 14-ročného chlapca, ktorý sa tam vlámal s dvoma kamarátmi. Bol jeho pád z vrchnej police v sklade nehodou, alebo mu niekto pomohol? Stopy vedú k vysokopostavenému právnikovi, ktorý pracoval na oslobodení muža odsúdeného za vraždu manželky. Vyzera to tak, že chlapci sa vlámali do skladu dôkazov C.S.I. za účelom ilegálne zmeniť dôkaz tohto starého prípadu. Prečo to však chceli urobiť? Laurence Fishburne ako dr. Ray Langstone vedie elitnú jednotku súdnych vedcov z kriminálky Las Vegas, ktorá rieši prípady vrážd na základe perfektného vyšetrenia miesta činu a analýzy nájdených stôp v jednom z najlepších kriminalistických laboratórií na svete.
Réžia A. Smight
Hrajú L. Fishburne, M. Helgenbergerová, G. Eads, P. Guilfoyle, E. Szmanda, R. D. Hall, W. Langham, L. Vasseyová, D. Berman, J. Foxová
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty, Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mrazivá pomsta

Akčný triler Kan./VB/USA (2019).
film Markíza 20:30

Zodiac

film HBO 20:00

Tvoja tvár znie povedome VII

zábava Nova 20:20

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.