Vražedná čísla VI (11)

seriál
Don a jeho tým vyšetřují nedávnou sérii krádeží, které se zaměřují na stírací losy. Kalifornský loterijní úřad přijímá pomoc FBI a seznamuje vyšetřovatele s celým systémem. Tým se domnívá, že se jedná o princip pouhého stírání povrchu losu, ale Charlie přichází s důkazy, že se jedná o útok založený na analýze a rozbití loterijního algoritmu, podle něhož se kódují výherní tikety. Tak je možno předvídat a zachytit i vysoké jackpoty. Ukazuje se, že za krádežemi jsou skutečně samotní výherci. Šestá řada amerického kriminálního seriálu (2009).
Hrajú R. Morrow, D. Krumholtz, J. Hirsch, D. Bruno, N. Rawatová
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.