Ohnivý kuře II (116)

seriál
Burák má kopec starostí. Deti idú prvýkrát do školy a Burák sa navyše rozhodol vystrojiť Verune na zajtrajšok svadbu. Veruna to však nesmie do poslednej chvíle ani tušiť. Všetci mu to vyhovárajú, ale Burák sa už rozhodol. Raz už spolu majú deti, tak sa aj zoberú. To ale ešte netuší, že Veruna pre neho má rovnako prekvapenie. Mikovi sa znovu všetko komplikuje. Je šťastný s Petrou a do toho sa vrátila Klára. Mike sa tvári, že to na veci nič nemení. Petra je rozhodnutá o Mika bojovať. Lenže Veruna s Burákom sa berú a Mike s Klárou im majú ísť za svedkov. Nikomu táto situácia nie je práve príjemná, ale nejak sa to rozseknúť musí. Slepičkovcov čaká dražba ich domu. Zapíjajú so štamgastami aj s personálom. Je im jasné, že toto je poslední večer v ich podniku. Na druhý deň dorazí na dražbu ako prvý Valda a už sa teší, ako Slepičkovcov obratom vyhodí. Tesne pred začiatkom dražby, ale dražiteľ oznámi, že sa dražba nekoná. Pán Krtek niekomu odpredal zmenku. Ale komu? A čo to znamená pre Slepičkovcov?
Réžia M. Kopp
Hrajú J. Prachař, J. Dolanský, K. Leichtová, L. Polišenská, N. Lichý, M. Suchánek, L. Rybová, L. Švormová, R. Genzer, P. Tomicová, E. Leimbergerová, R. Zach, D. Pfauserová, I. Korolová, K. Svarinská, L. Juráček, J. Ployhar, V. Vovesný, N. Ferklová a ďalší
Rok výroby 2017
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Trek: Do neznáma

Za hranice známeho vesmíru. Práve tam smeruje posádka lode Enterprise v pokračovaní legendárneho Star Treku.
film Dajto 20:15

Santa má bráchu

film Nova Cinema 20:00

Poldovi v patách

film Nova Cinema 22:10

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.