Mentalista

seriál
II. 11/23 V Rancho Rose sú nájdení zastrelení manželia Vickersovci, Jana a Selby. Vyšetrovanie odhalí, že Selby bol vylúčený zo školy, pretože týral svojho spolužiaka Dereka a vyfotil ho nahého v putách. Stopy však vedú ďalej, na zraz absolventov strednej školy. Páchateľa odhalí až Janeova lesť. Ten prinúti Rigsbyho, aby sa vydával za Dereka a na zraze povedal do mikrofónu, že týranie pred pätnástimi rokmi nebol nápad Selbyho. Willa okamžite odchádza, Jane s Lisbonovou ju sledujú, nájdu u nej staré fotky s Derekom v putách. Týranie vymyslela Willa a prehovorila Selbyho. Ten po pätnástich rokoch potreboval peniaze, vydieral ju a Willa ho preto odstránila aj s jeho ženou.
Hrajú S. Baker, R. Tunneyová, T. Kang, O. Yeoman, A. Righettiová
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.