Mentalista

seriál
II.16/23 Keď na CBI zavolá žena a povie: "Príďte, bola som zavraždená", je jasné, že tento prípad sa bude líšiť od tých bežných. K udalosti došlo v uzavretom zariadení pre výskum bakteriologických zbraní. Obeťou je doktorka Seebergová, ktorá Patricka Janea presvedčí, že sa jedná o premyslenú vraždu a nie o nehodu. Do hermeticky uzatvorenej komory bol zámerne vypustený smrtiaci vírus. Navyše má do tejto časti laboratória vďaka dokonalému zabezpečeniu prístup len manžel obete a traja jej kolegovia. Okruh podozrivých sa teda veľmi zúži. Alebo nie? Jane vyšetruje prípad, v ktorom ide o život nielen jemu, ale aj tisícom ľudí v okolí laboratória.
Hrajú S. Baker, R. Tunneyová, T. Kang, O. Yeoman, A. Righettiová
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Exodus: Bohovia a králi

Dobrodružný film VB/USA (2014). Vyrastali ako bratia, ale stali sa z nich nepriatelia na život a na smrť. Mocný egyptský faraón Ramzes a Mojžiš, ktorý sa stal legendou. Vzbúril sa proti impériu a…
film JOJ Plus 20:25

Harry Potter a väzeň z Azkabanu

film Nova 20:20

Vtedy v Hollywoode

film HBO 22:00

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.