Dva a pol chlapa VII

seriál
VII. 1 Charlie, Alan a Mia preberajú Charlieho zasnúbenie, Mia sa tvári veľmi radostne, Charliemu to nerobí dobre, ešte na ich vzťah nezabudol, a čakal by, že Mia bude skôr žiarliť. V noci si potom Chelsea všimne, že Charlie je vášnivejšie ako obvykle. Vypytuje sa Charlieho, čo celý deň robil, ten jej povie, že sa stretol s Miou a že jej chce pomôcť v jej speváckej kariére; Chelsea proti tomu nič nemá. Charlie je ale taký vystresovaný, že musí navštíviť psychologičku. Tá mu poradí, aby sa konečne medzi oboma ženami rozhodol ... VII. 2 Charlie sa sťažuje Chelsea, že Melissa robí všetko preto, aby sa k nim nasťahovala do domu. Melissa neskôr skutočne chce od Charlieho vedieť, či si k nim môže priniesť nejaký nábytok. Neostáva mu nič iné, ako súhlasiť. Toto spolužitie ide Charliemu poriadne na nervy, čo vyvrcholí veľkou párty, ktorú Alan s Melissou v domu usporiadajú.
Hrajú Ch. Sheen, J. Cryer, A. T. Jones
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.