Priatelia VIII

seriál
VIII. 17 Joey sa snaží vyhýbať Rachel. Tá nechce stratiť jeho priateľstvo. Nakoniec si kvôli tomu vymyslí bláznivú historku, že jej nadriadený, pán Zellner chce kúpiť dieťa, ktoré ešte len porodí. Ross ide do bytu svojej bývalej priateľky Mony, aby si tam vzal svoju ružovú košeľu. Nechtiac sa stáva svedkom toho, keď sa jeho bývalá bozkáva s novým priateľom a chce mu dať práve jeho košeľu. Na druhý deň sa Mona s Rossom pokúšajú vzájomne všetko objasniť. Phoebe si vyrazí s chalanom, o ktorom sa domnieva, že jej bol určený osudom. Monica s Chandlerom rovnajú doma svoje CD, pretože "nejaký nenapraviteľný neporiadnik" ich neukladá do správnych obalov.
Hrajú J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová
Rok výroby 2001
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.