Pomsta v mene syna

film
Krátka anotácia: Mladý policajt prišiel o život počas prestrelky a policajné oddelenie to označilo ako náhodný násilný čin. A to bola chyba. Mladíkov otec sa totiž nezastaví pred ničím! Anotácia: Mladý poctivý policajt prišiel o život počas prestrelky a policajné oddelenie to označilo ako náhodný násilný čin. A to bola veľká chyba. Mladík má otca, ktorý prešiel policajným výcvikom, zažil pouličné bitky, má oceľové nervy a chce spravodlivosť. Pre to aby našiel vraha svojho syna sa Simon Ballister (Steven Segal) sťahuje do tej najhoršej štvrte. Uvítanie miestneho gangu nie je prívetivé, ale Simon sa odradiť nenechá a nezastaví sa pred ničím.
Réžia D. E. FauntLeRoy
Hrajú S. Seagal, E. Griffin, D. Trejo, K. B. R. Woller, J. Yorker
Rok výroby 2007
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Seabiscuit

Sportovní drama USA (2003). Malého a svéhlavého koně Seabiscuita považují všichni za outsidera, ale jen do té doby, kdy v jeho sílu a touhu vítězit uvěří milionář, ztroskotaný kovboj a žokej bez…
film Nova Cinema 20:00

Traffic - Nadvláda gangov

film ČT 2 22:00

Nenávisť, ktorú si prebudil

film HBO 23:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.