Krejzovi (103)

seriál
Seznamte se, prosím. Seriál ČR (2018). Ondřej varuje svoju rodinu, pretože pustili z väzenia chlapíka, ktorého tam on dostal. Dokonca sa potvrdí, že ho Gelenda sleduje. Ale nie preto, aby sa mu pomstil, ale aby mu poďakoval, že mu pomohol vrátiť sa k poriadnemu životu. Honza chce Danku zoznámiť so svojou mamou a pozve obe na večeru. Lenže sa začnú objavovať bývalí milenci Danky... Maminka s tým má problém a Danka zas s tým, že sa dozvie, že Honza stále býva u maminky. Flanderka zamestná zadarmo Luďka vo svojej škôlke a Pavel sa pobozká s Líviou.
Réžia L. Kodad
Hrajú O. Navrátil, V. Hybnerová, M. Plánková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Dolanský a ďalší
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.