Modrý kód (136)

seriál
Na urgentní příjem dorazí dva pacienti, kterým se při seskoku neotevřel padák. Jenom díky Petře, se je podařilo přivézt do nemocnice živé. Petru ale kvůli tomu případu čeká nepříjemné setkání se Slavíkem. Matyho, Prokopa a Sašu čeká první disciplína doktorské soutěže. Saša chce být co nejlepší a snaží se procvičit v laparoskopii na svém pacientovi. A pan Holecký je podezřelý z domácího násilí na své ženě, která má modřiny po celém těle.
Réžia L. Kodad
Hrajú S. Laurinová, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Štěpnička, M. Procházková, T. Měcháček, O. Rychlý, S. Nováková, E. Burešová
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.