Súdna sieň

zábava
Zhnusím sa ti! SR (2011). Je známe, že vo vzťahoch je najdôležitejšie vzájomné pochopenie. Pochopenie pre potreby aj slabosti toho druhého, pochopenie pre odlišnosti aj ambície partnera. Keď toto všetko vyprchá, partneri by si mali uvedomiť, že takto to už ďalej nejde a musia ísť od seba. Najhoršie však je, keď jeden pochopí, že je koniec a druhý nie. A nástojí, že keď to nejde po dobrom, musí to ísť po zlom. Zuzana sa preto rozhodla, že sa Igorovi zámerne zhnusí, aby konečne pochopil, že k sebe už nepatria... Účinkujú: J. Mendel, I. Gontko, J. Hittnerová-Frličková, M. Kadlečík, M. Vozbraňuková, M. Kavulič, M. Hetteš a ďalší.
Réžia B. Mišík
Rok výroby 2011
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.