Súdna sieň

zábava
Jasnovidec. SR (2011). Manželia, ktorí spolu prežili vyše dvadsať rokov, sa rozvádzajú kvôli tomu, že manžel po úraze v práci sa stal – jasnovidcom! Nakoľko je na invalidnom dôchodku, nerobí nič iné, len sa spája s anjelmi a medituje s dušami, ktorým, ako hovorí, pomáha. Ale iba tým dobrým... Jeho manželka sa ho bojí, bojí sa jeho nevyspytateľného konania, myšlienok a nechce s ním ďalej žiť. Nechce poznať svoj osud, nechce vedieť, kedy zomrie. Jej muž už nie je ten starý a dobrý partner... Účinkujú: J. Buršáková, J. Hittnerová-Frličková, I. Gontko, Ľ. Pavelková, P. Hájek, B. Nemcová, M. Backárová, A. Rybovičová a ďalší.
Réžia I. Predmerský
Rok výroby 2011
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.