Odsúdené II

seriál
Seriál ČR/SR (2010). Malecová oznamuje Grófke, že ju na ňu nasadil vyšetrovateľ Homola. Grófka nechápe, čo Malecová svojim priznaním sleduje. Vrbovská si myslí, že sa jej podarilo obnoviť jej vzťah s riaditeľom Bílkom, ale on ju len opäť poníži. Bárbi prichádza s teóriou, že Evin syn Filip neprijme novú obličku, pokiaľ Eva neodpustí svojmu manželovi. Nevadin pokojný život na Kajmanoch sa obracia naruby. Právnik Dávid Typolt konfrontuje detektíva Halmovského s novými informáciami ohľadne pašovania liekov do basy. Homola pokračuje vo vyšetrovaní, hľadá spojku na drogovej ceste, medzi zamestnancami väzenia. Halmovský sa spojil s Nevadiným synom Róbertom, aby získal kontakt na Nevadu. Popy chýba na cele Magorka. Tá má plnú hlavu Mychajla, ktorý sa dostal do problémov s cudzineckou políciou. Hrajú:
Hrajú Z. Mauréry, H. Gregorová, G. Dzuríková, E. Podzámska, A. Javorková, Z. Porubjaková, H. Vágnerová, J. Hansman, J. Oľhová, Z. Konečná, A. Štréblová, J. Mottl, P. Kočiš, Š. Kožka, P. Kříž, H. Kecerová, B. Deák, A. Karnasová, S. Valentová, I. Romančík, P. Višňovský, D. Cinkota, L. Hoffman, M. Mňahončák, A. Čudrnák, M. Ťapák, G. Hološka, J. Libezňuk, P. Trník, B. Matuščin, F. Kovár
Rok výroby 2010
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Jack Reacher: Posledný výstrel

Akčný film USA (2012).
film Prima 23:30

Dánske dievča

film JOJ Plus 22:40

Training Day

film Nova Cinema 21:50

Hobit: Smaugova pustatina

Dobrodružný fantazijný film USA/N. Zél. (2013).
film Prima 12.8. o 20:15

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Markíza 16.8. o 20:30

Vzpomínky na Afriku

film Nova Cinema 10.8. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.