Odsúdené II (33)

seriál
Seriál ČR/SR (2010). Detektív major Peter Halmovský spolu s českou políciou sledujú Nevadu, ktorá tajne pristála v Prahe. Lešiaková je pod neustálym tlakom Malecovej. Tá ju núti bonzovať u vyšetrovateľa Homolu, ako sa heroín dostal do basy. Riaditeľ väznice Bílek sa správa stále nepredvídateľnejšie. Obviňuje bacharku Vrbovskú, že sa mu votrela do priazne len preto, aby od seba odpútala podozrenie z pašovania drog do basy. Malecová provokuje Grófku, tá nevie, čo Malecová presne svojím správaním sleduje. Právnik Dávid Typolt pripravuje Magorku s Mychajlom na vypočúvanie cudzineckej polície. Eva s Popy sa dostávajú do drobných konfliktov, Popy na Evu reaguje podráždene. Lešiaková sa snaží byť zadobre s Grófkou, ale tá ju odmieta, neverí jej. Filipa odpájajú od dialýzy, jeho stav sa výrazne zlepšil. Dávid sa snaží dosiahnuť, aby Eva dostala vychádzku domov. Malecová sa schválne zraní, aby sa dostala k Gigi na ošetrovňu. Hrajú:
Hrajú Z. Mauréry, H. Gregorová, G. Dzúríková, E. Podzámska, A. Javorková, Z. Porubjaková, H. Vagnerová, J. Hansman, J. Oľhová, Z. Konečná, A. Štréblová, J. Mottl, P. Kočiš, Š. Kožka, P. Kříž, H. Kecerová, B. Deák, A. Karnasová, S. Valentová, I. Romančík, P. Višňovský, D. Cinkota, L. Hoffman, M. Mňahončák, A. Čudrnák, M. Ťapák, G. Hološka, J. Libezňuk, P. Trník, B. Matuščin, F. Kovár
Rok výroby 2010
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (14)

Krimiseriál USA (2008). Únosce a vrah mladých žen své oběti balzamuje, aby déle uchoval podobu, kterou jim vtiskne. Tým FBI bojuje o čas, aby zachránil život poslední z unesených, která netuší, že…
seriál Nova Action 23:40

Transformers: Pomsta porazených

film Dajto 20:15

Nezlomný

film JOJ Plus 20:25

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.