Dr. House II (9)

seriál
Podvod. Seriál USA (2005). Pri sledovaní konských dostihov skolabuje Anica Jovanovičová, gamblerka závislá od stávkovania. Housea zmätú jej symptómy, a tak ju dá odviesť do nemocnice Princeton Plainsboro. Lekári zistia, že pacientka často navštevuje doktorov kvôli údajným chorobám. Nie je však obyčajným hypochondrom, ktorý simuluje symptómy. Všetci okrem Housea si myslia, že ide o Münchhausenov syndróm, keď sa pacienti zámerne poškodzujú a liekmi si spôsobujú rozličné ochorenia, aby vyvolali pozornosť lekárov. Forman zakáže Houseovi ďalšie liečenie a Anicu pošle na psychiatriu. House jej však schválne pichne látku, ktorá vyvolá ďalší záchvat, takže ju musí prijať späť do nemocnice. Až potom sa zistí, že sa jedná o infekciu. House zachráni Anice život podvodom, za ktorý však potrestajú jeho dočasného nadriadeného Foremana - prichádza o možnosť definitívy vedúceho postavenia. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia D. Sarafian
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2005
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (14)

Krimiseriál USA (2008). Únosce a vrah mladých žen své oběti balzamuje, aby déle uchoval podobu, kterou jim vtiskne. Tým FBI bojuje o čas, aby zachránil život poslední z unesených, která netuší, že…
seriál Nova Action 23:40

Transformers: Pomsta porazených

film Dajto 20:15

Nezlomný

film JOJ Plus 20:25

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.