Súdna sieň

zábava
Kamera na toalete. SR (2013). Mnohí z nás trpia parurézou, sociálnou fóbiou, pri ktorej máte problém vykonať malú potrebu v spoločnosti iných na verejnej toalete. Predstavte si, že by na tej toalete ešte bola aj kamera. Tak to môže byť zároveň aj zasahovanie do práva na súkromie človeka. Presne takto vníma situáciu Denis, ktorý žaluje svoju zamestnávateľku. Tá po celej firme dala nainštalovať bezpečnostné kamery, vrátane toaliet. Ona má na to svoj dôvod, jej zamestnanci sa však búria, no jediný Denis sa dokázal postaviť šéfke zoči-voči. Ide naozaj len o tie kamery? Účinkujú: J. Buršáková, J. Penc, R. Názlerová, P. Palevičová, J. Frličková-Hittnerová, J. Štubniak, R. Kuric, I. Gontko a E. Lörinczová.
Réžia I. Predmerský, B. Mišík
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (14)

Krimiseriál USA (2008). Únosce a vrah mladých žen své oběti balzamuje, aby déle uchoval podobu, kterou jim vtiskne. Tým FBI bojuje o čas, aby zachránil život poslední z unesených, která netuší, že…
seriál Nova Action 23:40

Transformers: Pomsta porazených

film Dajto 20:15

Nezlomný

film JOJ Plus 20:25

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.