Odsúdené II (34)

seriál
Seriál ČR/SR (2010). Gigi sa vracia medzi odsúdené, dostáva sa do cely k Eve a hneď po príchode sa pobije s Bárbi. Filipa prepúšťajú z nemocnice. Hoffman mu vysvetľuje, že s babkou sú trochu problémy, zabúda a pletie si veci. Riaditeľ väznice Bílek odmietne pustiť Evu na vychádzku domov. Právnik Dávid Typolt tlačí na detektíva Halmovského, aby Bílka presvedčil. Grófka hľadá cestu k Gigi, tá potrebuje uistenie, že sa jej Grófka nechcela zbaviť. Že naozaj nevedela, že to, čo Gigi pojedla, bol heroín. Grófka ponúka Gigi rovnocenné priateľstvo. Magorku navštívi striptérka Jelena. Je vážne vystrašená, Mychajlo zmizol a hľadajú ho veľmi divní ľudia. Kápo je presvedčený, že Bílek nie je v poriadku, žiada Katara, aby sa s ním porozprával. Brenda sa ospravedlňuje Hurvínkovi, že mu spôsobila problémy. Väzenie dostáva príkaz previezť Magorku na špeciálny výsluch. Hrajú:
Hrajú Z. Mauréry, H. Gregorová, G. Dzúríková, E. Podzámska, A. Javorková, Z. Porubjaková, H. Vagnerová, J. Hansman, J. Oľhová, Z. Konečná, A. Štréblová, J. Mottl, P. Kočiš, Š. Kožka, P. Kříž, H. Kecerová, B. Deák, A. Karnasová, S. Valentová, I. Romančík, P. Višňovský, D. Cinkota, L. Hoffman, M. Mňahončák, A. Čudrnák, M. Ťapák, G. Hološka, J. Libezňuk, P. Trník, B. Matuščin, F. Kovár
Rok výroby 2010
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Duch

Romantický film USA (1990).
film Doma 20:30

Hranice

film JOJ Plus 22:30

Gulag

film Nova Cinema 21:25

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Vlk z Wall Street

film ČT 2 1.11. o 21:50
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.