Slnečno, sem - tam vraždy (4)

seriál
Krimiseriál USA (2010). Na poli cukrovej trstiny sa nájde mŕtve telo developera z Dallasu. Detektív Jim Longworth postupne odkrýva súvislosti, ktoré ho zavedú až do miestneho futbalového klubu... Chlapci naháňajú králiky po vypálenom láne cukrovej trstiny a nájdu mŕtvolu developera z Dallasu, Curtisa Taylora. Vrah ho udrel tupým predmetom do hlavy a ešte ho škrtil. Curtisovi chýba prsteň. Patológ Carlos Sanchez zistí, že Curtisa nezabil úder, ale utopil sa v mydlovej vode. V miestnom futbalovom tíme je veľmi úspešný hráč De’Andre Matthews, o ktorého už prejavilo záujem niekoľko univerzít. Detektív Jim Longworth zistí, že Matthews je Curtisov syn. Curtis manželku Ritu bil, s tak sa aj so synom odsťahovala z Texasu na Floridu a vrátila sa k svojmu dievčenskému menu. Curtis chcel syna dostať späť do Texasu a na Ritu podal žalobu za únos syna. Matthews však s otcom byť nechcel. Jim najprv Matthewsa zatkne a pátra, kto mu mohol s vraždou pomáhať. Nastraží na ihrisku dômyselnú pascu... Úspešný a dôvtipný detektív Jim Longworth nedokáže potlačiť svoju vrodenú drzosť, a tak sa po nezhodách s nadriadeným radšej odsťahuje z Chicaga na slnečnú Floridu. Túži po pokojnej práci a hrejivých slnečných lúčoch, ale to si nemal vybrať štát s jedným z najvyšších počtov vrážd!
Réžia R. Zisk
Hrajú M. Passmore, K. Sanchezová, C. Gómez, U. Shelton, J. Wall, J. C. Lynch, A. Pivaronasová, M. Roark, J. Coulterová, A. Simpson
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mrazivá pomsta

Akčný triler Kan./VB/USA (2019).
film Markíza 20:30

Zodiac

film HBO 20:00

Tvoja tvár znie povedome VII

zábava Nova 20:20

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.