Slnečno, sem - tam vraždy (5)

seriál
Krimiseriál USA (2010). V byte, ktorý si prenajíma Ashley Carterová, aby tu poskytovala mužom sexuálne služby za finančnú odmenu, zastrelili okresného stavebného inšpektora Jacka Graysona. Ashley tvrdí, že sa pripravuje na doktorát na univerzite a Jack ju finančne podporoval výmenou za sex. Údajne si mužov vyberá len ako testovacie objekty pre svoju dizertačnú prácu o medziľudských vzťahoch. Druhým mužom, ktorý ju navštevoval, bol profesor Landers, lektor jej vedeckej práce. Policajt Jim čoskoro zistí, že Ashleyin projekt by nemohli finančne utiahnuť len príjmy od dvoch mužov. A skutočne, Ashley mala aj tretieho zákazníka. Richard Slayton je astronaut z NASA a adept na cestu raketoplánom do vesmíru. Ako je známe, Richard dobre nevychádza so svoju manželkou Debrou, ktorá tiež pracuje v NASA a správa sa k nemu väčšmi ako k podriadenému zamestnancovi, než k milovanému manželovi... Svojrázny policajt Jim Longworth je sympatický darebák. Keď pohár trpezlivosti jeho nadriadených v Chicagu pretiekol, Jim sa presťahoval do malého mestečka na Floride, aby posilnil rady miestneho policajného zboru. Vďaka svojmu dôvtipu a vrodenej drzosti výrazne pomáha novým kolegom v boji proti kriminalite, drogovým kartelom, organizovanému zločinu, pašerákom vzácnej zveri a každému, kto sa mu postaví do cesty v zlom úmysle. A čo je najdôležitejšie, geniálny drzáň nikdy neprehráva!
Réžia T. Hunter
Hrajú M. Passmore, K. Sanchezová, C. Gómez, U. Shelton, J. Wall, M. Hurdová, C. Crawfordová
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.