Odsúdené II (34)

seriál
Seriál ČR/SR (2010). Gigi sa vracia medzi odsúdené, dostáva sa do cely k Eve a hneď po príchode sa pobije s Bárbi. Filipa prepúšťajú z nemocnice. Hoffman mu vysvetľuje, že s babkou sú trochu problémy, zabúda a pletie si veci. Riaditeľ väznice Bílek odmietne pustiť Evu na vychádzku domov. Právnik Dávid Typolt tlačí na detektíva Halmovského, aby Bílka presvedčil. Grófka hľadá cestu k Gigi, tá potrebuje uistenie, že sa jej Grófka nechcela zbaviť. Že naozaj nevedela, že to, čo Gigi pojedla, bol heroín. Grófka ponúka Gigi rovnocenné priateľstvo. Magorku navštívi striptérka Jelena. Je vážne vystrašená, Mychajlo zmizol a hľadajú ho veľmi divní ľudia. Kápo je presvedčený, že Bílek nie je v poriadku, žiada Katara, aby sa s ním porozprával. Brenda sa ospravedlňuje Hurvínkovi, že mu spôsobila problémy. Väzenie dostáva príkaz previezť Magorku na špeciálny výsluch. Hrajú:
Hrajú Z. Mauréry, H. Gregorová, G. Dzúríková, E. Podzámska, A. Javorková, Z. Porubjaková, H. Vagnerová, J. Hansman, J. Oľhová, Z. Konečná, A. Štréblová, J. Mottl, P. Kočiš, Š. Kožka, P. Kříž, H. Kecerová, B. Deák, A. Karnasová, S. Valentová, I. Romančík, P. Višňovský, D. Cinkota, L. Hoffman, M. Mňahončák, A. Čudrnák, M. Ťapák, G. Hološka, J. Libezňuk, P. Trník, B. Matuščin, F. Kovár
Rok výroby 2010
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.