C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X (19)

seriál
Keď Catherinina (MARG HELGENBERGEROVÁ) dcéra Lindsay (KAY PANABAKEROVÁ) dostane hlavnú rolu v školskom predstavení muzikálu Kabaret, na školskej pôde objavia príšernú vraždu. Mladíka, ktorý nebol práve v obľube, nájdu mŕtveho v odtokovej šachte. Bol rasista a patril do skupiny chlapcov presvedčených o belošskej nadradenosti, ktorá hlásala potrebu zločinov z rasovej nenávisti. Podozrivých je viacero, ale prípad neberie nový obrat, keď vyjde najavo, že mladík sa priatelil s africkým školníkom. Chlapec sa veľmi zaujímal o školníkovu minulosť utečenca z Rwandy, postihnutej vojnovým konfliktom. Muž preniesol svoje hrozné príbehy o genocíde a strate celej rodiny na mladíka. Keď však chlapec zistil, že vrátnik klame a v skutočnosti bol jedným z masových vrahov, ktorí ušli do USA a zmenili svoju totožnosť, chlapec chcel, aby sa priznal. Zabil ho vrátnik, aby sa jeho tajomstvo prezradilo? Alebo to boli kamaráti, ktorí zistili, že sa stýka s černochom? Legendárny slávny komik Knuckles Pratt (TIM CONWAY) sa znovu spojí so svojím dávnym partnerom, aby spolu vystupovali v kasíne. Keď sa zdá, že jeho partner priveľmi mimo hry, komické duo čelí problémom. Pratt sa oženil s bývalou showgirl s pestrou minulosťou. Keď ho zavraždia, je podozrivá spolu s viacerými inými. Prattova smrť najprv vyzerá prirodzene, ale tím CSI odhalí, že bol zabitý ľadom. Niekto ho omámil a potom mu napchal dolu hrdlom hromadu ľadu, čo mohlo byť dokonalou vraždou. Bez usilovnej práce Dr. Robbinsa (ROBERT DAVID HALL) a Davida Phillipsa (DAVID BERMAN) v pitevni, mohla komikova smrť vyzerať ako nehoda. Kto spáchal taký premyslený čin?
Réžia A. Smight
Hrajú L. Fishburne, M. Helgenbergerová, G. Eads, P. Guilfoyle, E. Szmanda, R. D. Hall, W. Langham, L. L. Smithová, M. Vann, A. Kao, L. Vasseyová
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty, Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.