Lady Grey

film
Krimitriler USA (2017). Pravda nikdy nie je čiernobiela. Bostonský policajný detektív James Doyle pátra po vrahovi dvoch žien - svojej sestry a svojej priateľky, ktorá bola zároveň jeho partnerkou v práci. Kto zabil dve blízke a milované ženy jeho života a aký mal motív? Keď prepadnú a smrteľne zrania Maggie Wynnovú, partnerku policajného detektíva Jamesa Doyla z Bostonu, jej posledné slová pred smrťou mu poskytujú stopu, vedúcu na vzdialený ostrov Nantucket. Doyle, ktorému nedávno zavraždili aj vlastnú sestru, chce odhaliť vraha svojich dvoch blízkych žien a spoznať jeho motív. Po turistickej sezóne sú ulice sivé a prázdne a pátranie po vrahovi dvoch žien zavedie Doyla do srdca ostrova. Tam sa pred pravdou nedokáže ukryť ani on sám... Bostonský vyšetrovateľ vrážd, detektív Jamesa Doyle, a jeho partnerka a zároveň priateľka Maggie Wynnová vyrážajú do terénu na pomoc neznámej žene, ktorá volala na linku 911. Tvrdila, že ju prenasleduje muž, ktorý ju oslovil ako Dierde, čo je meno Doylovej sestry, ktorú zavraždili pred niekoľkými týždňami. Doyle a Wynn sa ponáhľajú na miesto a zistia, že je to pasca. Žena, ktorá volala políciu, bodne Wynn nožom a neznámy muž na nich vystrelí. Doyle prežije a Wynn umiera. Pred smrťou ešte stihne povedať Doylovi dve slová. Sú stopu, po ktorej sa Doyle vydá na ostrov Nantucket, aby našiel vraha dvoch žien - svojej sestry a tiež priateľky, ktorá mu bola partnerkou v práci. Obetí pribúda, podozrivých tiež a Doyle odhaľuje oveľa viac, než pôvodne zamýšľal. A pred pravdou sa na ostrove nedokáže ukryť ani on sám.
Réžia J. Shea
Hrajú E. Dane, N. Zeaová, A. Madiganová, A. Lester, C. Stotesberyová, Ch. Meyer, R. Gayheartová, J. M. Cummings, L. Robinsová, J. Shea, B. Sherry, R. Rodriques, E. O'Deaová, P. Laurenová
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

To Kapitola 2

Horor USA/Kan. (2019).
film HBO 21:45

Krajina zatratených

film JOJ Plus 23:00

Život po životě

film Nova Cinema 20:00

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.