Kobra 11 VII (2)

seriál
Na dálnici spadnou tři velké kovové kontejnery s barevným práškem, které někdo vyhodil z letadla zároveň s mrtvolou zastřeleného pilota. Kontejnery způsobí na dálnici hromadnou havárii. Na opuštěném letišti je nalezeno letadlo se zastřeleným druhým pilotem. Policie zjistí, že barevný prášek je speciální tiskařská barva pro tisk euro bankovek. Semir se vydá po stopě bandy padělatelů, ale do vyšetřování se mu neustále plete mladý Jan Richtr. Semir ho původně považuje za člena bandy, ale vyklube se z něj policista, který pátrá na vlastní pěst po vrahovi svého přítele, onoho zastřeleného prvního pilota.
Hrajú E. Atalay, Ch. Oliver, Ch. Schwabová, C. N. Wieseová, D. Huhn, G. Vollmer
Rok výroby 2003
Krajina Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.