Kobra 11 VII (5)

seriál
Gangsteři přepadnou sázkovou kancelář na dostihové dráze, chtějí ukrást všechny peníze, ale zdrží je starý pán, který stojí před pokladnou. Vzápětí přijede policie a lupiči uprchnou bez kořisti. Starý pán je zestárlý lupič, gentleman Heinrich Lisitzki, kterého policie dobře zná. Heinrichovi se stýská po zašlé slávě a rozhodne se, že se svým přítelem z mládí, sňatkovým podvodníkem Paulem, vyloupí dostihovou pokladnu a za uloupené peníze si na stará kolena vyjedou do Paříže. Policie a gangsteři jim však jejich výlet zkomplikují.
Hrajú E. Atalay, Ch. Oliver, Ch. Schwabová, C. N. Wieseová, D. Huhn, G. Vollmer
Rok výroby 2003
Krajina Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.