Jak se staví sen

zábava
Andrea Chaloupková zažíva ťažké životné obdobie. Prechádza onkologickou liečbou a len s pomocou rodičov sa dokáže starať o päťročného syna. Ako nám ale napísala riaditeľka Mamma Helpu, organizácie, ktorá pomáha onkologicky chorým ženám, Andrea je neskutočný bojovník a náročnú liečbu zvláda s optimizmom a navyše pomáha aj ostatným. Organizuje zbierky pre charitu, píše blog a vyrába pomôcky, ktoré ženám pomáhajú. Okrem svojho zdravia má iba jediný sen. A to zrekonštruovať bývanie pre seba a Filipka. Dúfame, že náš program bude tým povestným svetlom na konci tunela a ďalšou veľkou motiváciou pre uzdravenie.

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.