Modrý kód (209)

seriál
Premiérový diel obľúbeného seriálu. Ste na urgentnom príjme. Začína sa boj o život v najskutočnejšom seriáli z lekárskeho prostredia. Markéta má mať za pár dní pätnáste narodeniny. Chce to osláviť s novými spolužiakmi. Ale Tomášek jej to nedovolí. Adam musí oznámiť Strnadovej, že výsledky jej liečby sú veľmi zlé. Sám si musí priznať, že v nej vzbudil plané nádeje a má z toho depresiu. Strnadová po ňom chce, aby jej pomohol zo sveta. Maty Veronike zamlčí telefón od Pavla a prizná jej, že má potrebu s Pavlom neustále bojovať. Žák tvrdí svojej matke, že sa s Vali rozvádza kvôli Hojerovi, ale matka napokon zistí, ako to všetko bolo.
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (18)

Krimiseriál USA (2008). Agent Hotchner se vrací ke svému prvnímu případu. Před deseti lety se mu nepodařilo dopadnout obávaného sériového vraha. Dokáže to nyní a odčiní tak svou vinu, kterou cítí za…
seriál Nova Action 23:40

Jedného dňa, možno

film JOJ Plus 22:30

Vzbuďte se, vojáci!

film Nova Cinema 21:55

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.