Krejzovi (106)

seriál
Mandlová bábovka a nový nápadník. Seriál ČR (2018). Danka dostáva od Honzu za úlohu postarať sa o klienta Dojáčka. Dojáček s ňou má večer vysielať. Ukáže sa, že mala Danka pravdu, Dojáček sa ju naozaj pokúsi znásilniť. Našťastie tomu zabráni Honza a vyhodí Dojáčka zo štúdia. Ku Krejzovým dorazí s oneskorením Adina s manželom a deťmi. S príchodom Adiny sa ako mávnutím čarovného prútika všetko v dome Krejzových mení. Nikto sa neháda, nekričí na seba. Všetko je harmonické. Lenže Adina má pocit, že ona harmonizuje Krejzových a oni ju nie, pretože jej rodina preberá návyky od Krejzových, a tak odíde. Anna dostala od Leona písomné varovanie, pretože zavolala na ústredie, že sa Leon schádza s Marešom.
Réžia L. Kodad
Hrajú O. Navrátil, V. Hybnerová, M. Planková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Dolanský a ďalší
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mrazivá pomsta

Akčný triler Kan./VB/USA (2019).
film Markíza 20:30

Zodiac

film HBO 20:00

Tvoja tvár znie povedome VII

zábava Nova 20:20

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.