Krejzovi (106)

seriál
Mandlová bábovka a nový nápadník. Seriál ČR (2018). Danka dostáva od Honzu za úlohu postarať sa o klienta Dojáčka. Dojáček s ňou má večer vysielať. Ukáže sa, že mala Danka pravdu, Dojáček sa ju naozaj pokúsi znásilniť. Našťastie tomu zabráni Honza a vyhodí Dojáčka zo štúdia. Ku Krejzovým dorazí s oneskorením Adina s manželom a deťmi. S príchodom Adiny sa ako mávnutím čarovného prútika všetko v dome Krejzových mení. Nikto sa neháda, nekričí na seba. Všetko je harmonické. Lenže Adina má pocit, že ona harmonizuje Krejzových a oni ju nie, pretože jej rodina preberá návyky od Krejzových, a tak odíde. Anna dostala od Leona písomné varovanie, pretože zavolala na ústredie, že sa Leon schádza s Marešom.
Réžia L. Kodad
Hrajú O. Navrátil, V. Hybnerová, M. Planková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Dolanský a ďalší
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná past 4

Akční thriller USA (2007). V předvečer amerického Dne nezávislosti se kdosi pokusí nabourat do počítačové sítě FBI. Během pár hodin zachvátí celou zemi chaos. Hackerův promyšlený plán však má jednu…
film Prima Cool 20:15

12 podmienok dedičstva

film JOJ Plus 20:25

Ocelová pěst

film Nova Cinema 20:00

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.