Masaker na Wall Street

film
Krimitriler Kan./USA (2013). Finančný maklér bez štipky svedomia ho priviedol na mizinu. Zúfalý muž vtrhne na Wall Street a žiada spravodlivosť so zbraňou v ruke. Ochrankár Jim Baxford žije so svojou manželkou Rosie skromne na predmestí New Yorku. Tvrdo pracuje, aby zarobil na svoje živobytie a liečbu Rosie, ktorá sa zotavuje po operácii mozgu. Liečba je síce veľmi drahá a poisťovňa ju odmieta hradiť v plnej výške, ale Jim má dobre platenú prácu aj úspory, ktoré investoval cez svojho makléra do realít. Prichádza však ekonomická kríza a Jim ostane celkom bez prostriedkov. Vysvitne, že maklér špekulatívne investoval jeho životné úspory do podozrivých akcií. Jim prišiel o všetky peniaze a upadá do stále väčších dlhov. Maklérska firma žiada peniaze za stratovú investíciu a banka mu berie dom pre nesplácanie hypotéky. Keď jeho žena zistí, že sú na mizine, spácha samovraždu. Po tragickej udalosti sa Jim rozhodne vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Bývalý vojak znova berie do ruky zbraň a vykročí smerom na Wall Street, aby sa tvrdo pomstil všetkým burzovým maklérom a špekulantom, ktorí mu zničili život.
Réžia U. Boll
Hrajú D. Purcell, E. Karpluková, E. Furlong, J. Heard, K. David, M. Paré, L. Munro, T. Leitso, M. Dopud, B. Hope, E. Roberts
Rok výroby 2013
Krajina Kanada, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.