Odsúdené II (37)

seriál
Seriál ČR/SR (2010). Ženy sú zhrozené zo stavu, v akom sa vrátila Malecová z kompenzačky. Popy chce protestovať, a preto žiada o rozhovor s riaditeľom. Zistí však, že base šéfuje Kápo. Grófka sa snaží lámať Lešiakovú na svoju stranu. Kápo príde na to, že Grófka drží hladovku. Napätie na oddelení sa zvyšuje. Kápo si svoj stres začína ventilovať na podriadených. Gigi sa podarí strápniť Hurvínka pred ženami, Hurvínka sklame Brendina reakcia. Malecová nechce ani na chvíľu ukázať Kápovi, že by ju kompenzačka zlomila. Lešiaková začína trpieť utkvelou predstavou, že ju Malecová zabije.
Réžia L. Hanulák
Hrajú Z. Mauréry, H. Gregorová, G. Dzúríková, E. Podzámska, A. Javorková, Z. Porubjaková, H. Vagnerová, J. Hansman, J. Oľhová, Z. Konečná, A. Štréblová, J. Mottl, P. Kočiš, Š. Kožka, P. Kříž, H. Kecerová, B. Deák, A. Karnasová, S. Valentová, I. Romančík, P. Višňovský, D. Cinkota, L. Hoffman, M. Mňahončák, A. Čudrnák, M. Ťapák, G. Hološka, J. Libezňuk, P. Trník, F. Kovár, J. Peťko, P. Orgován, V. Černý, J. Mendel, K. Turjanová, P. Řezníček
Rok výroby 2010
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.