Odsúdené II (38)

seriál
Seriál ČR/SR (2010). Ženy sú zhrozené zo stavu, v akom sa vrátila Malecová z kompenzačky. Popy chce protestovať, a preto žiada o rozhovor s riaditeľom. Zistí však, že base šéfuje Kápo. Grófka sa snaží lámať Lešiakovú na svoju stranu. Kápo príde na to, že Grófka drží hladovku. Napätie na oddelení sa zvyšuje. Kápo si svoj stres začína ventilovať na podriadených. Gigi sa podarí strápniť Hurvínka pred ženami, Hurvínka sklame Brendina reakcia. Malecová nechce ani na chvíľu ukázať Kápovi, že by ju kompenzačka zlomila. Lešiaková začína trpieť utkvelou predstavou, že ju Malecová zabije.
Réžia L. Hanulák
Hrajú Z. Mauréry, H. Gregorová, G. Dzúríková, E. Podzámska, A. Javorková, Z. Porubjaková, H. Vagnerová, J. Hansman, J. Oľhová, Z. Konečná, A. Štréblová, J. Mottl, P. Kočiš, Š. Kožka, P. Kříž, H. Kecerová, B. Deák, A. Karnasová, S. Valentová, I. Romančík, P. Višňovský, D. Cinkota, L. Hoffman, M. Mňahončák, A. Čudrnák, M. Ťapák, G. Hološka, J. Libezňuk, P. Trník, F. Kovár, J. Peťko, P. Orgován, V. Černý, J. Mendel, K. Turjanová, P. Řezníček
Rok výroby 2010
Krajina Česko, Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mrazivá pomsta

Akčný triler Kan./VB/USA (2019).
film Markíza 20:30

Zodiac

film HBO 20:00

Tvoja tvár znie povedome VII

zábava Nova 20:20

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.