Skorumpovaní poliši (13/13)

seriál
Posledné klamstvo. Krimiseriál USA (2016). Finále prinesie niekoľko prekvapení. Kto má stratené peniaze z lúpežného prepadnutia? Harlee podplatila bezdomovca, aby narazil do jej a Wozniakovho auta a peniaze ukradol. Časť z nich chce použiť na to, aby vyplatila svojho násilníckeho expriateľa Miguela Zepedu, a tým ho udržala ďaleko od ich dcéry Christiny, ktorú vychováva sama ako slobodná matka. Ale Miguel má s budúcnosťou „svojej“ rodiny celkom iné plány. A už onedlho ukáže svoju najtemnejšiu tvár... Keď príde Loman do Wozniakovho domu, odhalí zlodeja. Donnie sa snaží zabiť Lomana, ale ten sa vie brániť. Keď príde Wozniak domov, nájde svojho milenca mŕtveho v kuchyni. Rozhodnutie o tom, ako riešiť situáciu, prenechá Lomanovi. Harlee nesplnila svoju úlohu pre FBI a neusvedčila Donnieho ani Linklatera. Teraz musí vyjednať so Stahlom, či svoje zlyhanie nezaplatí stratou imunity. FBI donúti spolupracovať newyorskú policajtku s cieľom usvedčiť jej nevlastného otca, ktorý vedie nepoctivú policajnú jednotku prerastenú korupciou. Harlee Santosová, dôstojníčka newyorského policajného zboru, je donútená tajne spolupracovať s protikorupčnou jednotkou FBI. Ako slobodná matka neustále bojuje s finančnými problémami a privyrába si tiež prijímaním úplatkov. Pracuje v jednotke nepoctivých policajtov, ktorí urobia čokoľvek, aby ubránili svoje nelegálne zisky a záujmy v rajóne. Cieľom FBI je dostať ich veliteľa Matta Wozniaka, nevlastného otca Harlee, ktorá má získať dostatok usvedčujúcich dôkazov proti nemu. Keď protikorupčná jednotka FBI prichytí dôstojníčku Harlee, ako berie úplatok, je donútená zradiť svoju policajnú rodinu, aby zachránila seba a svoju dcéru. Rozhodne sa hrať na obe strany a ocitne sa v centre korupčného sprisahania siahajúceho až do najvyšších miest. Aby prežila, musí nebezpečne balansovať na hranici medzi predstieranou lojalitou ku kolegom, ktorí porušujú zákon, a pudom sebazáchovy.
Réžia P. McCrane
Hrajú J. Lopezová, R. Liotta, D. de Matteová, W. Kole, D. Okeniyi, V. Laresca, H. Fluker, S. Jefferyová, L. Davidovichová, A. Pesi, S. Lang, A. Sapienza
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.