Slnečno, sem - tam vraždy (8)

seriál
Krimiseriál USA (2010). Známy rozvodový právnik istotne nahneval mnoho ľudí. Detektív Jim Longworth musí odhaliť, koho rozčúlil tak veľmi, že ho musel zavraždiť. V uličke za barom sa nájde telo najvychytenejšieho rozvodového právnika Allana Slatera. Má bodné rany a na boku vpich po injekčnej striekačke. Toxikológia ukáže, že zomrel na otravu fridexom, ale neskôr sa na patológii zistí, že sa udusil po bodnej rane do pľúc. Jeho manželka Brandi hovorí, že Slater miloval svoje telo a chodil do fitnes centra. Bol tiež majiteľom motocykla za pol milióna dolárov, no motocykel doma nie je. Servírka z baru tvrdí detektívovi Jimovi Longworthovi, že sa Slater v bare opil, obťažoval ženy a pohádal sa so svojím priateľom. Jeho tréner Craig Daniels sa prizná, že si ho Slater platil, aby mu dohadzoval ženy na rozvod. V Slaterovom notebooku nájde polície zložku Walla Connorsa. Kvôli rozvodu, v ktorom sa Slater angažoval, prišiel úplne o celý majetok, a bol to on, kto sa so Slaterom v bare hádal. Wade tvrdí, že prišiel preto, aby našiel investora na svoj vynález super tlmiča. Jeho syn Shane, ktorý žije s matkou, prezradí Jimovi, že sa chcú s matkiným priateľom odsťahovali do Los Angeles. A Wadeovi na synovi veľmi záleží... Svojrázny chicagský policajt Jim je sympatický darebák. Keď pohár trpezlivosti jeho nadriadených v Chicagu pretiekol, Jim sa presťahoval do malého mestečka na Floride, aby posilnil rady miestnej polície. Vďaka svojmu dôvtipu a vrodenej drzosti výrazne pomáha novým kolegom v boji proti zločinu. A čo je najdôležitejšie, geniálny drzáň nikdy neprehráva!
Réžia J. Frakes
Hrajú M. Passmore, K. Sanchezová, C. Gómez, U. Shelton, J. Wall, M. Hurdová, C. Crawfordová
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.